Balkan CS genijalci
MOLIMO VAS DA SE REGISTRUJETE PRE NEGO STO POGLEDATE SADRZAJ FORUMA !!! VASI GENIJALCI

AKO ZELITE DA ZNATE KAKO NAPRAVITI SERVER IDITE U PODFORUM COUNTER STRIKE 1.6 PA KAKO NAPRAVITI SERVER ZA CS 1.6 SERVER

POSJETITE NASE SERVERE
KOTOR VAROS PRO IP : 188.40.66.75:27034

BIBANJE PUBLIC IP : 78.46.78.133:27036
Balkan CS genijalci
MOLIMO VAS DA SE REGISTRUJETE PRE NEGO STO POGLEDATE SADRZAJ FORUMA !!! VASI GENIJALCI

AKO ZELITE DA ZNATE KAKO NAPRAVITI SERVER IDITE U PODFORUM COUNTER STRIKE 1.6 PA KAKO NAPRAVITI SERVER ZA CS 1.6 SERVER

POSJETITE NASE SERVERE
KOTOR VAROS PRO IP : 188.40.66.75:27034

BIBANJE PUBLIC IP : 78.46.78.133:27036
Balkan CS genijalci
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobro dosli na nas forum , uzivajte , nadam ose da cete naci ono sto trazite ... !!! UZIVAJTE !!!
 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 [TUTORIAL] KAKO NAPRAVITI CS 1.6 SERVER

Ići dole 
+4
sss
Nemanjanec@
,',Scary,',
Tuta_Bugarin
8 posters
AutorPoruka
Tuta_Bugarin
Admin
Tuta_Bugarin


Broj poruka : 33
Datum upisa : 26.02.2011

[TUTORIAL] KAKO NAPRAVITI CS 1.6 SERVER  Empty
PočaljiNaslov: [TUTORIAL] KAKO NAPRAVITI CS 1.6 SERVER    [TUTORIAL] KAKO NAPRAVITI CS 1.6 SERVER  EmptySub Feb 26, 2011 7:12 am

POSTO JE GLUPOST KANTERASA PRILICNO VELIKA PA NEZNAJU DA NAPRAVE SAMI SERVER MORAO SAM DA NAPRAVIM OVAJ TUT
DAKLE DA POCNEMO OD POCETKA
STVARI KOJE SU VAM POTREBNE DA NAPRAVITE SERVER DA RADI NA NIVOU SU
-Counter-Strike 1.6 Server Creator [4MB]
-AMX MOD X PULGINS PACK [10MB]
-SWDS NON STEAM PATCHER PROTOCOL 47+48 [OKO 2.5MB]
-INSTALACIJA ZA COUNTER STRIKE 1.6(VERZIJA NEBITNA)

1.) Kao prvo instalirajte CS 1.6 (linkmozete naci u forumu za download) ali pazite najbolje je da napravite novi fodler na destkopu i u nejga da instalirate counter
2.) Zatim skinite CS 1.6 server creator (link http://rapidshare.com/#!download|948tl4|405711882|Counter-Strike_1.6_Server_Creator_2.2.zip|4274 ) instalirajtega u isti onaj folder gde ste instalirali i cs , zatim sacekajte 15-20 minuta koliko ej potrebno da se sve instalira i to bi bilo to server je napravljen
3.) Posto na taj server sto ste napravili mogu samo da se konektuju igraci preko steam-a instalirajte protokol 47 i 48 na sledeci nacin skinite SWDS non steam patcher protocol 47+78 (link http://uploading.com/files/get/7f3499f9 ) instalirajte ga takodje u folder gdje ste instalirali kanter i sada bi se trebali moci konektovati na server
4.) al ida vam server nebi bio mutav bez pulgina i bez admina i bez icega bilo bi pametno da instalirate amx mod x (link http://www.2shared.com/file/otQoy4Xf/amx.html ) kada skinete otvorite fajl i sve ovaj folder addons prebacite u folder gdje ste instalirali pa u cs striike folder , zatim otvorite liblist.gam koji se takodje nalazi u csstrike folderu u folderu gde ste instalirali kanter liblist.gam otovrite pomocu notpada i ispod texta upisite u novi red gamedll "addons\metamod\dlls\metamod.dll" , kada i to uradite sve je zavrseno
5.) E sad kad smo sve napraviti treba startovati server , otvorite folder gdje vam ej instaliran kanter i otvorite fajl sa nazivom hlds u game stavite counter strike , ime servera koje vi zelite , mapu koju zelite , network internet , max players koliko zelite udp port e to je veoma bitno mora biti 5 borjeva ali upisite najjednostavnije koje hocete naprimjer ostavite default 27015 rcon stavite koji zelite pa idem ostart server
e sada kad ste to odradili dobil iste ip adresu koja je lazna morate naci pravu idite na ovaj link http://www.ip-adress.com izbacece vam an vrhu ip adresu bez porta , kopirajte tu ip adresu i udjite na kanter idete ad server form favorites , kopirajte tu ip adresu i samo na nju dodajte port koji ste upisali u hlds dakle to bi ovako trebalo da izgleda primjer ip_adresa:27015(ovo je port)
podjelite tu ip adresu prijateljima i uzivajte
!!!Ovaj tutorial 100% mora da radi ako vam na kraju enbude radilo nesto od ovih stvari to znaci da ste nesto zajebali , i jos nesto ovaj tutorial je zabranjeno djeliti prijateljima , jedina mogucnost je da pozovete prijatelje na forum da se registruju i nek onda pogledaju tut!!!
Nazad na vrh Ići dole
https://balkan-cs-genijalci.bosnianforum.com
,',Scary,',




Broj poruka : 4
Datum upisa : 26.02.2011

[TUTORIAL] KAKO NAPRAVITI CS 1.6 SERVER  Empty
PočaljiNaslov: toooo   [TUTORIAL] KAKO NAPRAVITI CS 1.6 SERVER  EmptyPon Mar 07, 2011 1:00 am

e ljudi meni radi .. hvala puno , nisam vjerovo da se moze al uspjelo je ,a citao sam i na drugim forumima puno je opsirno a dobro ste to izveli da radi super .. hvala jos jednom
Nazad na vrh Ići dole
Nemanjanec@




Broj poruka : 2
Datum upisa : 13.04.2011

[TUTORIAL] KAKO NAPRAVITI CS 1.6 SERVER  Empty
PočaljiNaslov: Counter Strike 1.6   [TUTORIAL] KAKO NAPRAVITI CS 1.6 SERVER  EmptySre Apr 13, 2011 12:02 pm

Jel moze da se napravi server bez dedicated server da on radi i kad se ugasi komp da se negasi server....
I da sam ja admin.. PLS ODG
Very Happy Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
ajdin
Gost




[TUTORIAL] KAKO NAPRAVITI CS 1.6 SERVER  Empty
PočaljiNaslov: Re: [TUTORIAL] KAKO NAPRAVITI CS 1.6 SERVER    [TUTORIAL] KAKO NAPRAVITI CS 1.6 SERVER  EmptyPet Jul 01, 2011 2:23 am

I mene isto zanima kako da se napravi server bez decideta tako kad ugsim komp. da se negasi server odgovori je li to moguce ???
Nazad na vrh Ići dole
sss




Broj poruka : 1
Datum upisa : 23.12.2011

[TUTORIAL] KAKO NAPRAVITI CS 1.6 SERVER  Empty
PočaljiNaslov: Re: [TUTORIAL] KAKO NAPRAVITI CS 1.6 SERVER    [TUTORIAL] KAKO NAPRAVITI CS 1.6 SERVER  EmptyNed Dec 25, 2011 7:45 am

meni kad t osve uradim nece u cs da udje
Nazad na vrh Ići dole
djomlalfc




Broj poruka : 1
Datum upisa : 10.10.2012

[TUTORIAL] KAKO NAPRAVITI CS 1.6 SERVER  Empty
PočaljiNaslov: Re: [TUTORIAL] KAKO NAPRAVITI CS 1.6 SERVER    [TUTORIAL] KAKO NAPRAVITI CS 1.6 SERVER  EmptySre Okt 10, 2012 2:59 am

Ni meni nece da otvori cs posle svega Sad
Nazad na vrh Ići dole
FANTOM




Broj poruka : 1
Datum upisa : 26.01.2013

[TUTORIAL] KAKO NAPRAVITI CS 1.6 SERVER  Empty
PočaljiNaslov: Re: [TUTORIAL] KAKO NAPRAVITI CS 1.6 SERVER    [TUTORIAL] KAKO NAPRAVITI CS 1.6 SERVER  EmptySub Jan 26, 2013 2:26 am

linkovi nisu ispravni za mozel pomoc u napred hvala Surprised
Nazad na vrh Ići dole
Somebody




Broj poruka : 2
Datum upisa : 28.05.2013

[TUTORIAL] KAKO NAPRAVITI CS 1.6 SERVER  Empty
PočaljiNaslov: Pitanje   [TUTORIAL] KAKO NAPRAVITI CS 1.6 SERVER  EmptyUto Maj 28, 2013 6:35 am

Ja mislim da se ta IP adresa menja svakih 24h, da li je to istina?
Nazad na vrh Ići dole
Black Panther




Broj poruka : 1
Datum upisa : 10.12.2013

[TUTORIAL] KAKO NAPRAVITI CS 1.6 SERVER  Empty
PočaljiNaslov: Hvala   [TUTORIAL] KAKO NAPRAVITI CS 1.6 SERVER  EmptyUto Dec 10, 2013 11:47 am

Hvala RADI iako sam mislio da je nemoguce
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





[TUTORIAL] KAKO NAPRAVITI CS 1.6 SERVER  Empty
PočaljiNaslov: Re: [TUTORIAL] KAKO NAPRAVITI CS 1.6 SERVER    [TUTORIAL] KAKO NAPRAVITI CS 1.6 SERVER  Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
[TUTORIAL] KAKO NAPRAVITI CS 1.6 SERVER
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» [TUTORIAL] Kako ukloniti lag na serveru
» [TUT]Kako napravit TELEPORT Komandu
» Najbolji server!!!!
» Server Srbija
» CH FreeRoam Server

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Balkan CS genijalci :: SERVERI :: Counter Strike 1.6-
Skoči na: